AK Parti Ladik Belediye Başkan Aday Adayı Nurettin Köseoğlu: Ladik ziyaretleri kapsamında Ladiklilerle bir araya geldi.Nurettin Köseoğlu, Ladik'te yaptığı konuşmada; tarım, hayvancılık, turizm ve tarihle yoğrulmuş Ladik'in sadece önümüzdeki 5 yılına değil, hazırlıklarını yaptığımız 20 yıllık projelerle ve hemşerilerimizle birlikte yönetmeye talibiz. Hayata geçireceğimiz başarılı projelerle, Ladik'i Samsun ve ülkemizde turizm ve cazibe merkezi haline getireceğiz.'' Dedi
![](https://www.surmansethaber.net/images/2a2511c5-c50f-4cf9-8a37-bb840bf63d70.jpg)